ZŠ Telč, Hradecká 234, př. org. 588 56 Telč, Ředitelka školy: Mgr. Miluše Remešová, Tel.: 567 243 673, Mobil: 773 071 699

Žákovská samospráva

Zástupci samosprávy pro školní rok 2018-2019:

Zvolení členové žákovské samosprávy

7. schůzka: 3. 4. 2019

Program:

1. “Osmáci” přišli s návrhem Velikonočních dílen pro čtvrté třídy. Děti si za pomoci některých osmáků upletou pomlázku nebo nabarví vajíčka. Velikonoční dílny se uskuteční v pondělí 15.4. před dnem Země a před Velikonoci.
  2. Jinak v rámci žákovské samosprávy nevzešly jiné návrhy a poznatky.

6. schůzka: 13. 3. 2019

Program:

1. Žáci devátých ročníků (konkrétně M. Smetanová a T. Drgová) přišli s návrhem ,,Anglického projektového dne". Bude se jednat o spolupráci mezi pátým a devátým ročníkem, kdy “deváťáci” vytvoří úkoly pro vybrané žáky z pátých ročníků. Termín bude ještě upřesněn, ale nejspíše květen (po příjímacích zkouškách).
  2. Kvůli opravě budovy je žákům omezeno chození do přízemí. Kvůli tomuto omezení byly třídy šestých ročníků přesunuty z přízemí do prvního patra. Byli jsme opět poučeni o zákazu chození v přízemí.
  3. Školní bufet bude žákům otevřen pouze do 7:55 hod.

5. schůzka: 7. 2. 2019

Program:

1. Počítače a jejich rychlost - vysvětlení proč tomu tak je.
  2. Přestavba školy - na co se můžeme těšit.
  3. Víceboj pro učitele.
  4. Žádné další podněty od žáků nevzešly.

Zapsala P. Páralová, VIII. B

4. schůzka: 15. 1. 2019

Program:

1. Bruslení pro II. stupeň.
  2. Víceboj pro učitele - uskuteční se nejspíš na začátku jara.
  3. Internet, řešení rychlosti internetu, webové stránky a jejich dočasná nedostupnost.
  4. Poděkování a pochvala paní ředitelky za vánoční trhy.

Zapsala P. Páralová, VIII. B

3. schůzka: 5. 12. 2018

Program:

1. Těšíme se na Vánoční trhy, aneb co je možné prodávat, aby výrobky zaujmuly.
  2. Ekologický provoz školy - znovu na nás paní učitelka apelovala s řádným tříděním odpadu.
  3. Informace o chování a bezpečnosti ve škole s ohledem na stavební práce v rámci rekonstrukci hlavní budovy.
  4. Žádné podněty od žáků nyní nevzešly.

2. schůzka: 7. 11. 2018

Program:

1. Informace o režimu odnášení odpadků, kontejnery, funkce služby třídy.
  2. Třída 8.B vymyslela a naplánovala ,,Školní víceboj pro učitele".
  3. Žáci druhého stupně navrhli Vánoční trhy uspořádat i pro II. stupeň. Trhy byly odsouhlaseny paní ředitelkou/na zkoušku/.

1. schůzka: 3. 10. 2018

1. Scházet se budeme vždy 1. středu v měsíci o velké přestávce
  2. Zástupci jsou voleni již od čtvrtých ročníků, pokud by však třídní učitelé 1., 2. a 3. ročníku měli jakékoliv podněty, jsou vždy vítáni
  3. Byla určena pravidla schůzek a jejich náplň
  4. Volba členů parlamentu: zapisovatelé, zástupci školního časopisu, ve funkcích jsou zvoleni vždy 2 zástupci
  5. Nástěnka pro materiály ŽS
  6. Na dalším setkání nás čeká volba místopředsedy a předsedy

Kontakt mezi vedením školy a žákovskou samosprávou zajišťuje Mgr. Lucie Mixánová.

Zapsala Mgr. Lucie Mixánová

Dnes je sobota, 17. srpna 2019 a svátek má Petra.

Plánované akce

Vyučovací hodiny

Nejnovější foto

Návštěvy